ÖVRIGT / Diverse / Fönster 15565214
nr 1556 5214
Fönster
4 st, 74x61 cm, slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:32:11
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)